Sudjelovanje na sinergijskom sastanku

U sklopu aktivnosti na projektu “Utjecaj javnih politika na kvalitetu obiteljskog i radnog života te na demografsku sliku Hrvatske – prostori promjene” izv. prof. dr. sc. Valerija Barada, Pavao Parunov, mag. soc. i Jasna Račić, mag. soc. sudjelovali su na Međusektorskom sinergijskom sastanku s mrežom “4. smjena – nevidljivi rad” na kojem su izložili izbor rezultata iz provedenog istraživanja, s naglaskom na uvid u rodnu dinamiku usklađivanja obiteljskog i radnog života i na oblike formalne i neformalne skrbi za djecu. Na sastanku su sudjelovali projektni partneri iz više regija zajedno s relevantnim institucionalnim akterima u području javnih politika, a izloženi istraživački nalazi koriste se u izradi prvih prijedloga regionalno specifičnih javnih politika koje za cilj imaju unaprijediti kvalitetu obiteljskog i radnog života.