Pozvano predavanje "Dizajnerice vizualnih komunikacija u Hrvatskoj: od kreativnosti do rutine i natrag"

Dr. sc. Valerija Barada, viša asistentica na Odjelu za sociologiju, u petak, 7. 12. 2012. godine je održala pozvano predavanje "Dizajnerice vizualnih komunikacija u Hrvatskoj: od kreativnosti do rutine i natrag" na skupu organiziranom povodom 15 godina Umjetničke akademije u Splitu i Odsjeka za dizajn vizualnih komunikacija. Pored nje, izlagači su bili Erik van Blokland  (Royal Academy of Art, Den Haag) i Michael Smyth (Centre for Interaction Design, Edinburgh Napier University). Skup je održan u Velikoj dvorani Umjetničke akademije u Splitu.

Uz izlaganje, objavljen je i istoimeni tekst u katalogu popratne obljetničke izložbe "Dizajn 07-12", koja je postavljena u Sveučilišnoj knjižnici u Splitu.