Uspješna prijava projekta

U okviru Erasmus+ programa odobreno je financiranje projekta "Expanding the network of Inclusion, Diversity, Equity and Access (IDEA) practitioners in higher education through institutional capacity building" u čijoj su prijavi uz Odjel za sociologiju Sveučilišta u Zadru sudjelovali i sljedeći projektni partneri: Sveučilište u Ljubljani, University College Dublin, Sveučilište u Beogradu, Knowledge Innovation Centre s Malte te predlagatelj projekta Erasmus Sveučilište u Rotterdamu. Projekt traje 3 godine, a započeo je s 1. rujna 2022. godine. U fokusu projekta su organizacijske strukture i procesi koji doprinose inkluzivnijim visokoškolskim institucijama. Suradnici na projektu s Odjela su mag. Pavao Parunov i izv.prof.dr.sc. Karin Doolan.