Tužna vijest

Tužna srca javljamo da je naš kolega mr. sc. Ratko Čorić, pred. iznenada preminuo u subotu, 13. 4. 2024. godine. Zatečeni ovom viješću, teško nam je prihvatiti da je otišao dragi profesor i predavač. Vjerujemo da kao kolegice i kolege dijelimo tugu sa svim studenticama i studentima koji su ga imali prilike slušati i s njime razgovarati tijekom studiranja na našem Odjelu.
Sprovod će se održati u utorak 16. travnja 2024., u 15h u Novigradu.
Knjiga sućuti se nalazi u Tajništvu Odjela za sociologiju. Posljednji pozdrav dragom Ratku možete upisati za vrijeme radnog vremena.
Pozivamo studentice i studente koji žele podijeliti sjećanje na dragog kolegu da nam pišu na sociologija@unizd.hr.

Odjel za sociologiju organizira zajednički prijevoz na ispraćaj. Okupljanje je u 13.45 ispreg zgrade bivše Tehničke škole, zgrada SEP-a.