Okrugli stol o kulturnoj potrošnji

Mr. sc. Mirko Petrić i doc. dr. sc. Željka Zdravković sudjelovali su 17. prosinca 2020. u okruglom stolu na temu „Muške i ženske publike u kulturi“, na kojem se raspravljalo o kulturnim praksama i ukusima muškaraca i žena u Hrvatskoj. Okrugli stol održan je na platformi Zoom, u organizaciji projekta „Relacijski rodni identiteti u Hrvatskoj: modernizacijske i razvojne perspektive“ (GENMOD, HRZZ-IP-2016-06-6010) i udruge civilnog društva za istraživanja u arhitekturi Platforma 9,81.

Mr.sc Mirko Petrić moderirao je skup i održao uvodno izlaganje s naslovom „Kulturna potrošnja i javne politike“, a doc. dr. sc. Željka Zdravković izlaganje s naslovom „Rodna ravnopravnost i kulturna potrošnja u Hrvatskoj).

Više obavijesti o okruglom stolu možete naći ovdje.