Održano predavanje

Prof. dr. sc. Saša Božić održao je 16.6. predavanje "What happened to 'Transnation'? Sustainability of ethno-political configurations across the borders of nation-states", a doktorandice Međunarodnog združenog doktorskog studija Sociologije regionalnog i lokalnog razvoja (Sveučilište u Zadru i Sveučilište u Teramu) Ana Depope i Antonia Huserik su održale izlaganja “Nationalism, Race, Ethnicity and Population Health” i “Nationalism and Gender Based Violence” na međunarodnoj doktorskoj ljetnoj školi "Nations and Nationalisms in the Contemporary World", u organizaciji Odjela za sociologiju i ASEN-a (The Association for the Study of Ethnicity and Nationalism) koja se održava na Sveučilištu u Zadru 12.-17.6.