Objavljen znanstveni rad

Izv. prof. dr. sc. Valerija Barada objavila je u suautorstvu s dr. sc. Blankom Čop (Katedra za sociologiju Pravnog fakulteta u Splitu) i Jasnom Račić, mag. soc. (suradnica na projektu) izvorni znanstveni rad pod naslovom "Konceptualizacija nevidljivog kućanskog rada u sociološkim istraživanjima: kognitivni, mentalni ili emocionalni rad". Rad je objavljen u časopisu Sociologija, izdavača  Sociološkog naučnog društva Srbije i Instituta za sociološka istraživanja Filozofskog fakulteta u Beogradu, a rezultat je istraživanja provedenog u sklopu projekta "Utjecaj javnih politika na kvalitetu obiteljskog i radnog života te na demografsku sliku Hrvatske - prostori promjene", (Tematske mreže za društveno-ekonomski razvoj te promicanje socijalnog dijaloga u kontekstu unapređivanja uvjeta rada, Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014 – 2020, Europski socijalni fond; nositeljice projekta udruga B.a.B.e. - budi aktivna, budi emancipiran).
Cjeloviti broj časopisa u kojemu je objavljen rad je dostupan na poveznici.