Gostujuće predavanje na Odjelu za sociologiju – prof. dr. sc. Nadya Jaworsky

Odjel za sociologiju poziva vas na predavanje Decolonizing, decentering, and deracializing: A critical cultural sociology of migration koje će održati prof. dr. sc. Bernadette Nadya Jaworsky (Odjel za sociologiju Sveučilišta Masaryk u Brnu), u četvrtak 2. 11. 2023. u 18 sati, u zgradi SEP (učionica 102).  Predavanje je namijenjeno svim zainteresiranim studentima i studenticama kao i široj akademskoj javnosti.
Profesorica Bernadette Nadya Jaworsky dolazi s Odjela za sociologiju Sveučilišta Masaryk u Brnu gdje je je voditeljica Centra za kulturnu sociologiju migracija, a suradnica je i Centra za kulturnu sociologiju na Sveučilištu Yale.
Tijekom svog studijskog boravka, profesorica Jaworsky će održati konzultacije za studente diplomskog i doktorskog studija, u sljedećim terminima (soba 111, zgrada SEP): ponedjeljak, 30. 10. i utorak, 31. 10. 2023. od 9:30 do 12:30 sati i od 14:00 do 17:00 sati i petak, 3. 11. 2023. od 9:30 do 12:30 sati.