Gostujuća predavanja u sklopu ciklusa ''Javne sociologije''

U četvrtak, 13. siječnja 2022.  s početkom u 18 sati, u Multimedijalnoj dvorani Gradske knjižnice Zadar* održat će se javna tribina pod naslovom „Građanski odgoj kao razvojni potencijal: perspektive mladih u lokalnoj zajednici“. Na ovu temu razgovarat ćemo s doc. dr. sc. Markom Kovačićem i dr. sc. Nikolom Baketom s Instituta za društvena istraživanja u Zagrebu. Tribinu moderira doc. dr. sc. Krešimir Krolo s Odjela za sociologiju Sveučilišta u Zadru.
Predavanje se održava u sklopu ciklusa javnih predavanja i diskusija „Javna sociologija“ u organizaciji Odjela za sociologiju.

*U cilju suzbijanja bolesti COVID-19 na ulazu je obvezno predočiti EU digitalnu COVID potvrdu. Iz istog razloga, broj posjetitelja Multimedijalne dvorane tijekom javnog događanja je ograničen te se preporuča raniji dolazak.