Društvena stratifikacija u Hrvatskoj: strukturni i subjektivni aspekti - sastanak s konzultantima

U sklopu projekta Društvena stratifikacija u Hrvatskoj: strukturni i subjektivni aspekti, koji vodi doc.dr.sc. Karin Doolan uz financijsku potporu Hrvatske zaklade za znanost, na Sveučilištu se održao dvodnevni sastanak s konzultantima o istraživačkim instrumentima razvijenima u sklopu projekta. Osim istraživačkog tima, na sastanku su sudjelovali prof. dr. sc. Diane Reay sa Sveučilišta u Cambridgeu, doc.dr.sc. Sam Friedman sa London School of Economics and Political Science i prof. dr. sc. Vjeran Katunarić.