PRIJAVE ZA STUDIJ KULTURNE SOCIOLOGIJE

Studenti/ce završne godine preddiplomskog studija sociologije pozivaju se na iskaz interesa za upis na Međunarodni diplomski združeni studij Kulturne sociologije (Graz-Zadar-Trento-Brno). Do 31. srpnja 2014. potrebno je poslati pismo motivacije o tome zašto bi željeli studirati Kulturnu sociologiju te podatke o tome koje studijske grupe studirate i s kojim prosjekom ocjena u dosadašnjem školovanju. Pismo molimo poslati elektroničkom poštom na adresu mpetric@unizd.hr.

Upis na studij odvijat će se u prvom tjednu akademske godine 2014/2015. Studenti/ce koji/e žele upisati studij tada će morati posjedovati potvrdu o završenom preddiplomskom studiju i prosjeku ocjena, te proći proces službene nominacije za upis na studij.

Studij je jednopredmetan, uključuje obaveznu mobilnost na partnerskim sveučilištima u trajanju od najmanje jednog semestra, a završetkom se dobiva zajednička diploma svih četiriju partnerskih sveučilišta.

Više o studiju Kulturne sociologije možete doznati ovdje.