Izv. prof. dr. sc. Karin Doolan i doc. dr. sc. Željka Tonković - 25. obljetnica Zaklade Friedrich Ebert Zagreb

Izv. prof. dr. sc. Karin Doolan urednica je publikacije „(Ne)jednakosti u Hrvatskoj. Uvidi u problematiku nejednakosti u hrvatskom društvu povodom 25. obljetnice Zaklade Friedrich Ebert Zagreb“ u kojoj je u suautorstvu s doc. dr. sc. Željkom Tonković objavila poglavlje pod naslovom „Što nam klasna analiza govori o nejednakostima u hrvatskom društvu“. Povodom publikacije održana je i panel rasprava o nejednakostima u hrvatskom društvu (17. lipnja 2021.) u kojoj su sudjelovali prof. dr. sc. Nenad Zakošek i dr. sc. Marjeta Šinko s Fakulteta političkih znanosti Sveučilišta u Zagrebu, dr. sc. Boris Jokić s Instituta za društvena istraživanja u Zagrebu, doc. dr. sc. Velibor Mačkić s Ekonomskog fakulteta u Zagrebu te izv. prof. dr. sc. Karin Doolan s Odjela za sociologiju Sveučilišta u Zadru.

Više na poveznici