Izvanredni rok - 25.do 29. svibnja 2020.

Studenti/ce preddiplomskog i diplomskog studija sociologije mogu prijaviti izvanredni ispitni rok koji će se održavati od 25.do 29. svibnja 2020.

Prijave za izvanredne rokove podnose se Odjelnoj tajnici na službenu e-mail adresu nkrizman@unizd.hr od 18. do 21. svibnja 2020. Rezultati koji studenti mogu pristupiti izvanrednom roku bit će objavljeni u petak, 22.
svibnja 2020.

Pravo na izvanredni rok imaju studenti/ce koji/e koji bi polaganjem ispita na izvanrednom roku olakšali protok i napredovanje u studiju.

U izvanrednom je roku moguće braniti završne i diplomske radove.

Ispitni rok neće se otvarati za ispite iz svih kolegija, nego SAMO ZA ONE KOLEGIJE ZA KOJE STUDENTI/CE ODJELNOJ TAJNICI DOSTAVE ZAMOLBU i koje odobri Povjerenstvo za rješavanje studentskih zamolbi.

Termine ispita odredit će predmetni nastavnik ispita koji se polaže, a raspored će biti objavljen na mrežnim stranicama Odjela.

Theme picker