“Rising Inequalities III“ - SCUD 2018

Doc. dr. sc. Željka Zdravković održala je izlaganje, u suautorstvu s doc. dr. Predragom Cvetičaninom (Univerzitet u Nišu), s naslovom “The Third Axis – habitus, mobility and cultural practices“ (Treća os: habitus, mobilnost i kulturne prakse, na konferenciji “Rising Inequalities III“ (Rastuće nejednakosti III) Mreže za proučavanje kulturnih distinkcija i društvene diferencijacije (SCUD), održane u Parizu 4. i 5. listopada 2018.

Doc. dr. sc. Željka Zdravković prethodno je (3. listopada 2018.) također sudjelovala u radionici o novim mogućnostima u geometrijskoj analizi podataka, koje je na Sveučilištu René Déscartes održala prof. Brigitte Le Roux.

Doc. dr. sc. Željka Zdravković sudjelovala je na ovoj konferenciji u okviru aktivnosti projekta „Relacijski rodni odnosi u Hrvatskoj: modernizacijske i razvojne perspektive“ (GENMOD, HRZZ-IP-2016-06-6010).

Program konferencije “Rising Inequalities III“ možete pogledati ovdje.

Više obavijesti o istraživačkoj mreži SCUD možete pronaći ovdje.