Challenges for urban regeneration?

Doc. dr. sc. Krešimir Krolo održao je konferencijsko priopćenje na zajedničkoj konferenciji istraživačkih mreža za umjetnost (RN 02) i kulturu (RN 07) Europske sociološke asocijacije (10th midterm Conference of the European Research Networks Sociology of the Arts & Sociology of Culture). Izlaganje s naslovom “Challenges for urban regeneration? Cultural preferences and cultural capital of youth in urban centres of the Croatian Adriatic“ pripremljeno je u koautorstvu s doc.dr.sc. Željkom Tonković i doc.dr.sc. Svenom Marcelićem (Odjel za sociologiju, Sveučilište u Zadru). Podaci iz izlaganja dio su istraživanja „Kulturne potrebe i kulturni kapital mladih u urbanim središtima na Jadranskoj obali“, provedenog u razdoblju 2015/2016 godine, a koje je financijski pomogao Odjel za sociologiju, Sveučilišta u Zadru.

Program i knjigu sažetaka konferencije možete vidjeti ovdje.