Identiteti u konfliktu

Mr. sc. Mirko Petrić održao je izlaganje s naslovom “’Weak’ Approaches Revisited: Do All the Programs in Cultural Sociology Need to be Strong?” („Ponovni posjet 'slabim' pristupima: moraju li svi programi u kulturnoj sociologiji biti snažni?“), u okviru međunarodne znanstvene konferencije Identities in Conflict, Conflict in Identities (Identiteti u konfliktu, konflikt u identitetima), koja je 16. i 17. listopada 2015. po 15. put održana na Masarykovu sveučilištu u Brnu, u organizaciji Centra za kulturnu sociologiju i Katedre za sociologiju Masarykova sveučilišta.

Konferencija je specifična po tome što je nastala kao protuteža velikim znanstvenim skupovima, na njoj se izlaže po pozivu, a svaki izlagač/ica ima ukupno 60 minuta za izlaganje i raspravu o temi. Program konferencije možete naći ovdje.

Plakat konferencije