GUSSEG 2014 – Media, Society & Culture

Mr. sc. Mirko Petrić i dr. sc. Krešimir Krolo vodili su seminarski modul “Media, Society & Culture”, u okviru ljetne škole GUSSEG - Graz International Summer School Seggau 2014 (29. lipnja – 12. srpnja 2014). Mr. sc. Mirko Petrić vodio je nastavu prvog tjedna modula, s naslovom “From Public Sphere to Public Relations”, a dr. sc. Krešimir Krolo nastavu drugog tjedna modula, s naslovom “New Media, Social Media: Networked Society and Public Sphere(s)”.

Mr. sc. Mirko Petrić u okviru škole održao je i plenarno predavanje s naslovom “Broadsheet, Mid-Market, No Market: The „Death of Newspapers and the New Public Sphere”.

Više o sadržaju i programu ljetne škole možete pronaći ovdje , a seminarskog modula koji su vodili nastavnici Odjela za sociologiju ovdje. Facebook stranicu škole možete pronaći ovdje.