‘Archiving’ the map of ideas and feminist activism - Dubrovnik

Prof. dr.sc. Biljana Kašić  sudjelovala je  na  međunarodnom poslijediplomskom seminaru  Feminisms in a Transnational Perspective:  Women's Heritage  [Untitled],  održanom u IUC-u u  Dubrovniku  od 21. do 25. svibnja 2012. godine.  Zajedno s mr.sc. Sandrom Prlendom  Biljana Kašić  održala je  22. svibnja  izlaganje naziva  ‘Archiving’ the map of ideas and feminist activism. Seminar je održan u organizaciji Centra za ženske studije i Instituta za etnologiju i folkloristiku iz Zagreba, a u suradnji s  Rodnim studijima Fakulteta za društvene i humanističke znanosti  iz Tamperea, Sveučilištem u Udinama,  Odsjekom za rodne studije CEU-a  iz Budimpešte i Centrom za studije roda i kulture iz Lahorea.