Natječaj za dodjelu Nagrade Odjela za sociologiju uspješnim studentima za akad. god. 2018./2019.

Otvoren je Natječaj za dodjelu Nagrade Odjela za sociologiju uspješnim studentima za akademsku godinu 2018./2019. Nagrada se dodjeljuje u kategorijama i prema kriterijima predviđenim Pravilnikom o dodjeli nagrada Odjela za sociologiju uspješnim studentima i Izmjenama Pravilnika o dodjeli nagrada Odjela za sociologiju uspješnim studentima.

Prijave s predaju u tajništvo Odjela do 5. studenog 2019.

Opširnije o natječaju pogledajte ovdje.

****

ODLUKA o dodjeli Nagrade Odjela za sociologiju uspješnim studentima sociologije u akademskoj godini 2018./2019. Nagrade će biti dodijeljene u sklopu Otvorenog dana sociologije, 10. prosinca prema programu koji će se objaviti naknadno.